Stara Stodoła Dobczyce

Wesele w stodole

Wesele w starej stodole w Dobczycach

Dzisiaj mam dla Was takie ohy i ahy, takie śluby które są niemożliwe do zorganizowania a jednak im się udało!
Przed Wami Asia i Krzysztof którzy po 10 latach od licealnej potańcówki z wymiany uczniowskiej zsynchronizowali uczucia w sierpniowe popołudnie i zorganizowali imprezę życia, ślub w stodole w takiej w jakiej sobie wymarzyli od początku.

Stodoła na Wesele!

Musze przyznać że uwielbiam takie przestrzenie, czuć po przekroczeniu niewielkiej bramy po środku wsi Dobczyce niesamowitą aurę kontaktu natury z historią. Duży teren i piękne widoki dały nam pole do popisu podczas sesji w dniu ślubu. Mieliśmy też szczęście do pogody, zachód słońca nie przysłoniła nawet jedna chmurka.


Z wrodzoną skromnością i nieśmiałością dopisuje do listy kolejny najpiękniejszy ślub z tej części świata.


Mamo co to był za ślub!

Kolory!!

Kilka słów o kolorach. Wpis który teraz widzicie to najaktualniejszy reportaż który jest dostępny na mojej stronie a co za tym idzie tutaj możecie zobaczyć dokładnie najaktualniejsze kolory które mogą odrobinę się różnić od starszych wpisów na blogu.

http://www.stara-stodola.com/index.php


Stwórzmy razem historie

Emocjonalna, subtelna, symetryczno-minimalistyczna, twórcza wykraczająca poza granice to jest fotografia ślubna która tutaj zobaczycie. Mój styl najlepiej przypadnie do gustu osobom które nie maja nic przeciwko pływania pod prąd, chodzenia po uboczu, przekraczania reguł i schematów.