MIĘTOWE WZGÓRZA WARSZAWA NIESAMOWITY ŚLUB

Śluby październikowe przyprawiają o zawrót głowy. Jedziesz na ślub do Warszawy, koniec października, zimno lekko mży, płaszcz zimowy, powtarzasz sobie pomimo  warunków pogodowych to będzie dobry dzień! Mobilizujesz się. Wchodzisz i twoje samopoczucie odwraca się o 180 stopni czujesz się jak członek rodziny, pełny dom życzliwych ludzi świetna atmosfera a uśmiech Natalii mobilizuje cie na 200 procent.

Ceremonia a dokładniej najważniejszy moment dnia, przysięga. Od bardzo bardzo dawna marzyło mi się sfotografowanie przysięgi kościelnej bez klęcznika…kojarzycie..?.. taki szczegół ale strasznie irytujący, to drewniany często przykryty białym obrusem element który zawsze zasłania polowe sylwetek na przysiędze.
HEH… Udało się! Zobaczcie jak pięknie wyglądali!

A pierwszy taniec?

Kiedy patrzysz na pierwszy taniec i nie wiesz czy fotografować czy po prostu patrzeć bo jesteś pod tak wielkim wrażeniem ze cie zamurowało… myślisz sobie jakim trzeba być szczęściarzem ze to właśnie na twojej drodze stawają tak niesamowite osoby.

Dalej tańczymy, śpiewamy bawimy się w iście amerykańskim stylu. Natalia poślubiła Huberta celebrujemy ich miłość! Toasty, tańce za stolikami szalona zabawa niesamowici znajomi i najbliższa rodzina!

To był dobry dzień! To był piękny dzień! Piękny Ślub!

Dziękuję N&H <3