Willa Domańskich

Wesele w Willi Domańskich

UWAGA PRZECZYTAJ

Pod tym linkiem znajdziesz reportaz z Willi Domanskich z czerwca 2022 koniecznie zobacz ten wpis ponieważ jest on najbardziej aktualny pod katem percepcji kadru, kolorystyki. Zapraszam Cie;)
LINK: https://lukaszkonopka.pl/willa-domanskich-wesele/

Willa Domańskich środek lata, upał, pałacowa sceneria i Oni Asia i Patryk. Para dzięki której miałem przyjemność towarzyszyć w ich wyjątkowym dniu i jednocześnie otwierać ślubną historie Willi Domańskich.
Jeśli jesteście z pogranicza śląska i małopolski i stoicie przed wyborem swojej sali na przyjecie weselne to serdecznie Wam zazdroszczę możliwości przed jakimi stoicie.
Dlaczego?
Z jednej strony śląsk i mnóstwo po kopalnianych industrialnych miejsc. Z drugiej małopolska i zabytkowe przedwojenne pałace, wille w leśnym zaciszu.


Dzisiaj chciałbym powiedzieć Wam kilka zdań o nowym miejscu na ślubnej mapie Polski o Willi Domańskich.

Dlaczego to dobre miejsce na ślub?
Już sama historia tego miejsca wywołuje powody do inspiracji.
Wnętrze Willi Domańskich naprawdę zachwyca i przenosi nas w czasie. Ciesze się jako fotograf że został zachowany architektoniczny charakter tamtych czasów i pomimo ze nie mieliśmy za dużo czasu z Asia i Patrykiem na skorzystanie z dobrodziejstw architektoniczny willi bo musieliśmy uciekać na ceremonie zaślubin to wiem doskonale że miejsce pod kontem fotograficznym jest bardzo urozmaicone. Każdy pokój ma swoją osobowość, unikatowość ale przede wszystkim zachowaną w tym wszystkim spójność epokową.
Wielki szacunek dla właściciela Willi który zachował jej wnętrza w tak zachwycającym stanie ponieważ wiele takich obiektów w Polsce niszczeje bez pamięci.

Ceremonia w plenerze w Willi Domańskich

Ceremonia odbyła się przed pałacem. W ogrodzie idealnie przygotowanym jak by budowanym pod tego typu uroczystości. Zacienione z miękkim światłem miejsce otoczone zabytkowymi drzewami z Willą w tle robiło wrażenie na wszystkich.
Tutaj powstało jedno z moich ulubionych zdjęć tego reportażu ale jest ich znacznie więcej. Stojąc po środku gości wyczekujących na Asie wszyscy nagle obrócili się w stronę Willi aby zobaczyć Asie po raz pierwszy wychodzącą z Tatą pod rękę z głównego wejścia Willi.

Wesele w Willi Domańskich


Wesele odbyło się w ogrodzie w namiocie tuż obok Willi.
Dobrze naświetlone miejsce za dnia i delikatne ambientowe oświetlenie po zmroku dało świetną mieszankę i różnorodność kadrów. Oczywiście wielka zasługa gości którzy nie krępowali się a wręcz przeciwnie krawaty zostały poluzowane zaraz po zmierzchu;)

Link do strony Willi Domańskich:

https://www.facebook.com/willadomanskichhttps://www.facebook.com/willadomanskich