Willa Domańskich Wesele

Willa Domańskich Wesele aktualizacja czerwiec 2022.

Bez zbędnych formalności – te słowa towarzyszyły ich znajomości od samego początku. Nie zawsze wypowiadane, ale z pewnością za każdym razem odczuwane. Przy pierwszym spotkaniu, przy pierwszych wakacjach, przy pierwszej rocznicy bycia razem.
Zakochali się w sobie. Tak po prostu – bez zbędnych formalności.

Poznali się niemal 4 lata temu i od razu coś miedzy nimi „pykło”. Od początku czuli się ze sobą dobrze, i raczej nie przeciągali momentu w którym zdecydowali że będą ze sobą. Szybko zamieszkali razem, wspólne wakacje, mnóstwo wspaniałych chwil i tak doszło do decyzji o ślubie. Chcieli to zrobić po swojemu – bardziej po partnersku, na luzie i bez presji bo wiedzieli że relacja przetrwa nawet i bez ślubu. Chcieli żeby ta impreza była po prostu spotkaniem z bliskimi ludźmi, bez pompy i zbędnych konwenansów – i tak też było (tak jak sobie wymarzyli). Ten dzień miał być symbolem wzajemnej miłości i okazją do świętowania tego że po prostu bardzo się kochają.

W skrócie są z dwóch różnych światów, z założenia przeciwstawnych. Karol – sportowy charakter, prowadzi klub narciarski. Mary – artystyczna dusza, pracująca jako grafik. Podobno przeciwieństwa mogą się przyciągać i jak widać są tego świetnym przykładem. Widać też że są dla siebie przede wszystkim przyjaciółmi, więc nie jest to bardzo romantyczna czy spektakularna historia, ale na pewno szczera 🙂

To obecnie najaktualniejszy wpis reportażowy na stronie. Zwróć uwagę na kolorystykę która na przestrzeni kolejnych lat i wpisów zmienia sie.

Tutaj zostawiam Ci link do Instagrama gdzie możesz zobaczyć najnowsze pojedyncze ujęcia ale tez pełne relacje ślubne.

Link: https://www.instagram.com/lukaszkonopkafotografia/