Villa love Izdebnik

Villa love Izdebnik w nowym 2021 roku. Nowy sezon ślubny po epidemicznym chaosie jakoś trzeba zacząć. Zaprezentować sie pokazać czy zrobiłeś jakieś postępy jak wykorzystałeś czas.
Ślub Magdy i Kacpra to kategoria ślubów po których wracasz z wesela i bardziej cenniejsze są dla Ciebie karty SD niż torba fotograficzna. To ślub po którym budzisz sie i zastanawiasz czy to sie naprawdę wydarzyło. A portretami Magdy mógłbyś obsypać 10 innych reportaży. W skrócie ślub humanistyczny z widokiem na Lanckoronę. Dwie suknie ślubne pizza na kolacje. Prosecco z gwinta i najlepszy zespół grający muzykę na żywo. To sie jednak wydarzyło i znowu w Villi Love w Izdebniku.

Villa Love Izdebnik to ewenement w skali kraju jako miejsce do organizacji przyjęcia ślubnego. Nie do podrobienia. Charakterystyczny włoski design piękne widoki na Lanckorone, gliniane donice, kremowe dywany, niebieskie drzwi wejściowe. To tworzy niepowtarzalny klimat. Jestem przekonany ze większość osób nie tylko z branży ślubnej od razu jest w stanie rozpoznać to miejsce po zdjęciach.

Mój pierwszy reportaż z tego miejsca to wesele Michaela i Galiny który miałem okazje fotografować w 2019 roku. Po tym reportażu który cały czas jest na blogu wydawało mi sie że z tego miejsca nie będę w stanie już nic wycisnąć.
Dlaczego wiec zdecydowałem sie na publikacje?

Po pierwsze kolorystyka mocno od tamtego czasu sie zmieniła wiec tutaj możecie dostrzec pierwszą różnice.

Po drugie nie chciałem podrabiać zdjęć ze ślubu Michaela i Galiny. Wszystkie portrety robiliśmy w innych miejscach. To też pokazuje potencjał villi love.

Po trzecie i najważniejsze Magda i Kacper ludzie z sercem na dłoni którzy sami organizowali tworzyli dekoracje i zaplanowali każdy najmniejszy detal.

Facebook VilliLove : https://www.facebook.com/loveect.wedding/