Ślub Plenerowy w Winiarni nad Jeziorem w Józefowie – w lesie, w którym Asia i Maciej zakochali się od pierwszego wejrzenia.

Wielka miłość i wielkie temperamenty…

Często mają odmienne zdanie, ale organizacja TEGO dnia okazała się być cudowną przygodą, wyjątkowo zgodnie wiedzieli jak ma wyglądać dzień ich ślubu. Dużo luzu, ogrom miłości i jeszcze więcej dobrej zabawy wśród najbliższej rodziny i cudownych przyjaciół !

Ich wesele odbyło się w magicznej Winiarni nad Jeziorem w Józefowie – w lesie, w którym Asia i Maciej zakochali się od pierwszego wejrzenia.

On wszystko zapisał w tabelce, ona od początku wiedziała czego chce.
Nie musiało być wszystko idealnie, zaufali swojej intuicji, że jeśli tego dnia będą się dobrze bawić i cieszyć sobą to wszystko będzie dobrze. Do tego stopnia się wyluzowali, że Pan Młody zapomniał…SPODNI od garnituru! Ale spokojnie…dojechały na trzy minuty przed rozpoczęciem mszy, Maciej przebierał się w zakrystii 🙂

Dwa garnitury, dwie sukienki, jedyny cudowny fotograf dla którego dopasowaliśmy termin ślubu! Pomimo, iż się nie znaliśmy, to gdy przyszedł dzień ślubu czuliśmy, że zdjęcia zrobi nam najlepszy kumpel, zero stresu, dobre wskazówki, świetne pomysły! W pewnym momencie zapomnieliśmy, że ktoś robi nam zdjęcia – Łukasz wtopił się w tłum i stał się dla nas niewidzialny…MAGIA!