Sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie. W mieście królów polskich mieście literatury, pięknej architektury, historii. W mieście pełnym inspiracji i sztuki. Na przestrzeni kilku lat fotografowania to właśnie Kraków odwiedzam najczęściej ale za każdym razem z wielkim sentymentem i radością tam wracam. W gąszczu przeplatających się uliczek można zrealizować sesje praktycznie w całości w każdej z osobna. Przenieść sie w uliczki Krakowskie to jak wpaść do kociołka historycznych zabytków, kamienic z przepięknymi ozdobnymi bramami. Ulicami na końcu których wyrastają monumentalne Pałace, kościoły które dają nam przepiękne tło do ujęć.
Kraków to również wachlarz możliwości różnych stron, dzielnic od zabytkowych po PRL-owskie, kończąc na modernistycznych.

Ostatecznie wybraliśmy sie do zabytkowej części Krakowa, aczkolwiek miejsca nie są oczywiste i typowe. Po pierwsze chcieliśmy zachować Krakowski styl w miejscach myślę dotąd mało uczęszczanych przez większość fotografów. Czy to się udało? Sami oceńcie.

Fabuła tego spotkania zakładała nie przegiąć z ambicjami. Zweryfikować umiejętności czy człowiek jeszcze potrafi obsłużyć w odpowiedni sposób aparat dlatego założenia były proste, subtelny spacer połączony z miłosnymi uniesieniami.
I wtedy weszła ona cała na biało. Co estetycznie rzecz ujmując mocno podniosło poprzeczkę.
Nie pozostało mi nic innego jak wciskać migawkę.

Zapraszam Cię do zerknięcia na mojego Instagrama możesz zobaczyć tam więcej bieżących historii ślubnych i tych mniej ślubnych też.

Tutaj zostawiam Ci LINK: https://www.instagram.com/lukaszkonopkafotografia/

Jeśli zaciekawiły Cię moje prace i chcesz zapytać o ofertę sesji narzeczeńskiej, rodzinnej lub reportażu ślubnego zapraszam Cię do zakładki kontakt link znajdziesz tutaj https://lukaszkonopka.pl/kontakt-lukasz-konopka-fotografia-subna/

Tymczasem już bez zbędnego ględzenia rozsiądź sie wygodnie i oglądaj.

Dziękuje za uwagę.