Fotograf Ślubny Warszawa

Fotograf ślubny w Warszawie

Dzięki Ani i Filipowi miałem okazje wykonać dość nietypową sesje w Warszawie. Dokładnie rzecz ujmując w dość nietypowym miejscu odbyła sie nasza sesja bo na dachu starej kamienicy. Pomimo mojego lekkiego lęku przed wysokością która objawiała sie trzęsącymi rękami i powolnym poruszaniem się udało sie ją zrealizować.

Już od bardzo dawna szukałem tego typu miejsca do wykonania sesji. Zazwyczaj takie miejsca są mocno strzeżone przez fotografów aby nikt nie powtórzył sesji i ten argument w pełni rozumiem. Sam nie chciałbym aby ktoś zrobił taką sesje w identycznym miejscu. Ale z drugiej strony szkoda aby to miejsce pozostało zamknięte dla innych, zapadło się pod ziemie jak to zwykle bywa z tego typu miejscami.

Z Anią i Filipem miałem wyjątkowe szczęście, po pierwsze od razu zgodzili sie na moją propozycje co do koncepcji sesji. Po drugie mocno zaangażowali się do szukania odpowiedniej miejscówki nawet dostałem przed sesją relacje fotograficzną jak wygląda spot. Po trzecie i najważniejsze w tym szczęściu pomogła nam ciocia która nie dość że udostępniła nam klucze na dach to metodą na parkurowca oprowadziła mnie po wszystkich zakamarkach. Pomimo swojego wieku ciocia biegała po dachu lepiej niż nie jeden kominiarz ( ciągle pod wrażeniem ).

Podsumowując mieliśmy piękne tło do fotografowania. Stare kamienice, plac z katedrą, kominy a w oddali centrum Warszawy i widok na Pałac Kultury. Ale czym byłyby te widoki z ohami i ahami w tle bez moich sztafaży. W głowie mojej kreowały się pomysły na dość luźne, nonszalanckie ugryzienie tematu. Czyli takie dokładnie jakie lubię. No dobra trochę romantyzmu też nie zabraknie. Ale już bez spojlerowania. Skrolujcie niżej i sami zobaczcie co udało nam sie wspólnie z Anią i Filipem stworzyć. Ja pisze się bardzo na kolejne takie sesje.

Fotograf ślubny Warszawa :

Chcesz zobaczyć więcej realizacji zapraszam na Blog lub Instagram link na dole:
https://www.instagram.com/lukaszkonopkafotografia/